Loading…
سلام برنامه نظافت در کرج

چند دلیل برای نصب ایردرایر


قبل از هر چیز بدانید لیست “چند دلیل برای نصب ایردرایر” کامل و جامع نیست. حقیقت این است که دلایل برای بهره برداری از خشک کن هوای فشرده بسیار زیاد است. همچنین برای هر صنف و کارخانه و تولیدی،  دلایل اختصاصی وجود دارد. بنابراین هدف ما ارائه لیست کامل نیست، بلکه میخواهیم موارد عمومی را بررسی کنیم. قطعاً شما دلایل خود را به آن اضافه میکنید.

توضیح مهم : برای مطالعه این مقاله در سایت رسمی و یا کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید : AirDryer.ir

۱. کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات پایپینگ:

رطوبت، روغن و ذرات آلاینده موجود در هوا ، در خطوط لوله رسوبگذاری کرده و با فلزات سیستم پایپینگ واکنش نشان داده و پتانسیل خورندگی ایجاد میشود. اتصالات نیز بیشترین واکنش را با این رسوبات دارد. بنابراین با استفاده از ایر درایر جذبی میتوانید حدود ۸۰٪ (هشتاد درصد) رطوبت را جذب کنید. دقت فرمایید که فقط رطوبت جذب میشود و ذرات روغن و سایر آلاینده ها فقط با فیلتر های مصرفی جداگانه قابل جذب است که میزان آن نیز مشخص نیست و حتی ذرات کمتر از ۱۵ تا ۳ میکرون باز هم عبور کرده و وارد سیستم توزیع هوای فشرده میشود. ولی در ایر درایر نسل سوم کلیه آلاینده ها و رطوبت در یک سیستم جذب میشود که بدون هیچ گونه لوازم مصرفی و موقت میباشد.

۲. کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات تجهیزات نهایی:

مشاهد و لمس اشکال در سیستم پایپینگ ممکن است سالها زمان ببرد ولی خسارت آن جبران ناپذیر است. این در حالی است که خرابی تجهیزات نهایی عموماً در همان سال اول خودنمایی میکند. که این بستگی به اقلیم و میزان ریزگرد ها و سایر آلاینده ها دارد. این نوع خرابی با تعویض قطعه حل خواهد شد ولی مطمئناً راندمان و بهره وری مفید را کاهش خواهد داد.

حالا اگر این تجهیز نهایی یک دستگاه اصلی، مهم و پرکاربرد باشد… در اینجا خسارت کارگر، خواب کارخانه، هزینه احتمالی بابت تاخیر در تحویل و سایر موارد را باید حساب کنید.

مواردی مانند نیاز به متخصص و موجود بودن قطعه یدکی را باید به این هزینه ها اضافه کنید.

۳. تاثیر در کیفیت محصول نهایی:

اگر محصول شما با تجهیزات پنوماتیک ارتباط دارد و کیفیت آن مستلزم وجود هوای کاملاً پاک میباشد، ۱۰۰٪ به ایردرایر نسل سوم نیاز خواهید داشت. همچنین با وجود استاندارد های سخت گیرانه، اگر از ایر درایر های تبریدی بهره میبرید، شاید لازم باشد ضرر های تولید را کاهش داده و سیستم خط تولید را به نسل سوم ارتقاء دهید.

برخی تولید کنندگان از هوای کمپرسور به صورت مستقیم در تولید محصول نهایی استفاده میکنند. نظیر مواد غذایی، شیمیایی، دارویی، صنایع چوب، تولید MDF، صنایع مربوط به رنگ و…

مطمئناً وجود هر نوع آلاینده ای در این محصولات موجب کاهش کیفیت و نارضایتی خواهد شد. در برخی موارد چنین محصولاتی کلاً از خط تولید خارج میگردد.

بنابراین وجود نسل سوم ایردرایر در چنین صنایعی ضمن رفع دغدغه مدیران کارخانه و مسئولان کنترل کیفیت، به محصولی با ویژگی استاندارد کمک شایانی خواهد کرد.

جمع بندی ؛

بازی با قیمت ترفندی است که فروشندگان چندین دهه است بکار میبرند و باعث افزایش اجناس بی کیفیت خارجی ، خصوصاً محصولات چینی در بازار شده اند . اجناس ترکیه نیز در ذهن ما با عنوان با کیفیت جا افتاده . در کیفیت اجناس اروپایی شکی نیست ولی تامین قطعات و اجرای گارانتی توسط نماینده به درستی انجام میشود ؟

به غیر از موارد بالا ، قدیمی بودن تکنولوژی قطعا باعث کاهش کارایی در عصر حاضر میشود . مانند یک خودروی پراید که ایربگ روی آن نصب میشود ! … 

نسل سوم ایر درایر با اینکه از برخی برند های سنتی ایرانی گران تر است ، ولی به روزترین تکنولوژی را در خود دارد و با سیکل شستشوی خودکار شما را از هزینه های سنگین تعویض دوره ای فیلتر های مصرفی بی نیاز میکند . 

تکمیل گزینه هایی که با علامت * مشخص شده اند ، الزامی میباشد . . .
با این توضیحات و محاسبات، احتمالا تا کنون مشتاق به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایر درایر نسل سوم هستید.
فرم زیر در همین راستا برای شما آماده شده است. از تکمیل آن در همین لحظه دریغ نکنید و از دو بار مشاوره رایگان تلفنی بهره ببرید.
توضیح ; در صورتی که چندین دستگاه کمپرسور هوا دارید ، مشخصات پر استفاده ترین آنها را درج فرمایید . همچنین اطلاعات تماس مستقیم را با دقت وارد نمایید تا همکاران واحد فروش در اولین فرصت با شما تماس بگیرند .


چند دلیل برای نصب ایردرایر

منبع: سایت رسمی ایر درایر ایران

 

پاسخ دهید