Loading…
سلام برنامه نظافت در کرج

ایر درایر پول ساز از جنس نسل سوم

ایر درایر پول ساز از جنس نسل سوم

گفته اند: ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است!

بنابراین از شما که از سایر ایردرایر های موجود در بازار استفاده میکنید، دعوت میکنیم این مقاله را مطالعه کرده و با یک سرمایه گذاری ویژه در حوزه صنعت آشنا شوید.

همچنین برای مطالعه این مقاله در سایت رسمی ایر درایر و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید . . . http://airdryer.ir

چرا میگوییم سرمایه گذاری ویژه؟

خرید دستگاه خشک کن هوای فشرده به چند دلیل سرمایه گذاری است.

۱- کل سیستم پایپینگ و توزیع کننده های هوا ۱۰۰٪ در معرض استهلاک ناشی از ترکیب آب و روغن و سایر آلاینده ها میباشد. این ترکیب به لوله ها چه از جنس پلاستیک مخصوص پنوماتیک باشد یا لوله آب گالوانیزه آسیب وارد میکند . اتصالات نیز سریع تر به نقطه نهایی بهره وری مفید میرسند. به جز موارد بالا، ممکن است این زباله ها ضمن ایجاد گرفتگی در لوله، باعث افت فشار شود. آیا هزینه های فرسایشی تعمیرات و نگهداری،  برای شما قابل تحمل است؟

نکته مهم در مورد این مطلب و سایر موارد زیر، نوع درایر میباشد. بر خلاف تصور عام، ایر درایر جذبی و تبریدی هیچ کدام توانایی جذب روغن و سایر آلاینده های محیطی را ندارد. حتی رطوبت نیز در دستگاه های ارزان قیمت جذب میشود ولی با درصد بسیار پایین.

برای اثبات این مطلب، از فروشنده سوال کنید چند درصد جذب رطوبت انجام میشود. یا حتی از ایشان بخواهید گواهینامه معتبر برای محصول ارائه دهد تا میزان چذب در آن مشخص شود. اگر از این دو سوال پاسخی دریافت نکردید و ذهن شما را با مطالب حاشیه ای منحرف کردند، مطمئن باشید که خرید چنین دستگاهی جز ضرر هزینه و وقت، هیچ سودی نخواهد داشت!

۲- شیر ها و واسطه های خروجی هوای کمپرس شده:

شیر ها بیشترین استهلاک را در برابر این مواد زاید دارند . دقت کنید که آب به تنهایی حدود ۵۰٪ خسارت را شامل می‌شود که خطرناک به نظر نمیرسد ولی ترکیب آب و روغن و ذرات آلاینده، موجب شکل گرفتن و تولید سم مهلک برای تجهیزات شما میشود.

در اینجا فقط هزینه تعمیرات مطرح نیست. بلکه بیشتر و مهمتر از آن هزینه تعطیل شدن واحد تولید و اورهال دستگاه ها و تجهیزات است.

۳- هزینه لوازم مصرفی:

در برخی از ایردرایر های موجود در بازار، لوازم مصرفی بکار رفته است. اگر عنوان شد که لوازم تعویضی در آن استفاده نشده است! ، پس قبل و بعد از ورود هوای فشرده به ایر درایر، باید از فیلتر هایی که اصطلاحاً میکرو فیلتر گفته میشود و با نام اولیه و ثانویه شناخته می شود استفاده کنید.

این میکرو فیلتر ها ۱۰۰٪ مصرفی بوده و بعد از مدتی باید تعویض شود، در غیر اینصورت خود آن عامل اصلی ورود زباله به سیستم خواهد بود. اگر کمپرسور روزانه ۴ ساعت کار کند و در بهترین حالت ۲۰ روز کاری داشته باشید، میکرو فیلتر ها در عرض ۶ ماه به نقطه خطر میرسند. این آمار برای بهترین شرایط آب و هوایی است، در صورتی که در محیط تولید، ذرات و آلاینده ها و روغن اصلا قابل کنترل نخواهد بود و نقطه ماکزیمم عملکرد فیلتر زودتر از موعد اعلام شده باید تعویض گردد.

میکرو فیلتر قابلیت بازیابی و پاکسازی را تا حد ۵۰٪ دارا میباشد. ولی این امر مستلزم وجود سیستم هوای معکوس و سیکل برگشت میباشد که ایجاد این سیکل هزینه های خاص خودش را دارد که عموماً در صنایع پیش بینی نشده است. این عملکرد پاکسازی حداکثر ۴ بار در طول ۶ ماه پاسخ نیاز شما را خواهد داد، آن هم به قیمت افت فشار و هزینه تولید انرژی اضافی!

قیمت میکرو فیلتر با توجه به کیفیت و کشور سازنده متغیر است و عددی بین ۱.۵۰۰.۰۰۰ تا ۱۸.۰۰۰.۰۰۰ ریال میباشد.

(قیمت فوق مربوط به تابستان ۱۳۹۳)

بنابراین در طی یک یا چند سال به اندازه یک خشک کن هوای فشرده،  برای فیلتر های مصرفی هزینه کرده اید.!.

راهکار ؛

در ایر درایر نسل سوم نه از لوازم مصرفی خبری است و نه از میکرو فیلتر !

در سیستم جدید که اولین بار در بریتانیا پایه گذاری شد، سیستم هوشمند سیکل برگشت خودکار پایه گذاری و راهی بازار مصرف گردید. در این سیستم هیچگونه لوازم مصرفی بکار نرفته و ضمن کاهش حجم و وزن دستگاه، تمام قابلیت ها در یک جعبه قرار گرفت. همچنین با استفاده از متریال خاص درصد جذب افزایش یافت. قابل توجه است دستگاه نسل سوم تبدیل به مولتی درایر گردید، به این معنی که ضمن جذب رطوبت، قابلیت جذب روغن و بخار روغن، ریز گرد ها، گرد و غبار و سایر آلاینده ها در یک سیستم انجام میشود. (بدون لوازم مصرفی!)

هشدار مهم ؛

متاسفانه در تبلیغات این دوره شاهد سوءاستفاده از برخی لغات برای گمراه کردن خریدار میکنند. مانند لغت مولتی درایر!      و از اعتماد و دانش پایین مشتریان در این زمینه بهره برداری میشود. این آفت متوجه این شرکت نیز شده است. به صورتی که از نام، اعتبار و شهرت این شرکت و نمایندگی های آن در جهت کسب درآمد استفاده میشود. لذا تنها راه ارتباطی مطمئن و قابل اعتماد برای شما، سایت رسمی http://airdryer.ir و راههای ارتباطی آنلاین و شماره های تماس درج شده در این سایت میباشد.

خواهشمند است برای اطمینان از جواز نمایندگان و یا اطمینان از صحت و اعتبار گارانتی، با ما در ارتباط باشید.

 

تکمیل گزینه هایی که با علامت * مشخص شده اند ، الزامی میباشد . . .
با این توضیحات و محاسبات، احتمالا تا کنون مشتاق به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ایر درایر نسل سوم هستید.
فرم زیر در همین راستا برای شما آماده شده است. از تکمیل آن در همین لحظه دریغ نکنید و از دو بار مشاوره رایگان تلفنی بهره ببرید.
توضیح ; در صورتی که چندین دستگاه کمپرسور هوا دارید ، مشخصات پر استفاده ترین آنها را درج فرمایید . همچنین اطلاعات تماس مستقیم را با دقت وارد نمایید تا همکاران واحد فروش در اولین فرصت با شما تماس بگیرند .


 

ایر درایر پول ساز از جنس نسل سوم

منبع : سایت رسمی ایر درایر ایران 

 

پاسخ دهید